قوانین و مقررات

هر وب سایتی برای فروش محصولاتش قوانین و مقرراتی دارد که می‌ارزه هم از این قوانین مستثنی نیست. به هر حال داشتن قوانین و مقررات مشخص و اطلاع کاربران از این اطلاعات می‌تواند از بروز مشکلات حقوقی در آینده پیشگیری کند. وب سایت Miarze هم ما قوانین و مقرراتی را در نظر گرفته‌ایم تا کاربرانمان زمان خرید دچار مشکل نشوند و داشتن اطلاعات کافی اقدام به خرید کنند.

قوانین و مقرارت سایت Miarze

قوانین ما در وب سایت می‌ارزه برای ارائه خدمات به شما عبارت است از:

1.قوانین مربوط به ثبت و قبول سفارش مشتریان:

در فضای فروشگاه آنلاین ما داد و ستد و انجام معامله خرید و فروش طبق ماده 183 قانون مدنی صورت می‌گیرد. براساس این ماده قانون: «یک یا چند نفر در برابر یک یا چند نفر دیگر برای خرید و فروش تعهد دارد و این کار مورد رضایت آنهاست.»
در قرارداد ثبت و قبول سفارش نیز «داده پیام» نیز به عنوان معیار شناخته شده است و زمانی که معامله صورت می‌گیرد، یک شخص پیشنهاد خود را می‌دهد و دیگری آن را می‌پذیرد و سرانجام بین آن‌ها قرارداد خرید یا فروش منعقد می‌شود.
در واقع یکی از قوانین و مقررات ما به رضایت طرفین برای انجام معامله مرتبط است. پس وقتی کاربر سفارش خود را در فروشگاه می‌ارزه ثبت و نهایی می‌کند، یعنی بین او و ما قرارداد منعقد شده است و سپس وجه محصول از سمت مشتری پرداخت می‌شود.
اما باید توجه داشت که صرف ایجاب، برای شما هیچ تعهدی را ایجاب نمی‌کند و تا قبل از پرداخت وجه ملزم به خرید محصولات ما نخواهید بود و می‌توانید گزینه انتخاب شده را نیز لغو کنید. در اینجا باید قبل از اقدام به خرید و ثبت سفارش، شرایط سایت برای ارسال محصول و بازگشت کالا را مطالعه کنید. پرداخت وجه و ثبت سفارش به معنای اطلاع کامل شما از شرایط فروش و معامله وب سایت و موافقت با آنست.

2.ثبت‌نام در سایت و شارژ اکانت:

همچون سایر وب‌سایت‌های فروشگاهی می‌ارزه نیز شرایطی را مهیا کرده است تا کاربران وب سایت ما بتوانند در اینجا ثبت‌نام و اقدام به شارژ اکانت خود کنند. هر زمان نیاز به خرید داشته باشید، با توجه به شارژ اکانت خود می‌توانید بدون پرداخت وجه مجدد، اقدام به خرید کنید.
مقررات مربوط به خرید و پرداخت مطمئن
وقتی درخواست خود را ثبت می‌کنید، ما موظفیم تا در اسرع وقت، سفارشات را برای شما ارسال کنیم. اما یک نکته مهم دیگر به زمان دریافت سفارش از سوی شما مربوط می‌شود. قوانین و مقررات مربوط به تحویل و دریافت سفارشات عبارت است از:
1- شما باید زمان تحویل بسته قبل از باز کردن، آن را با سفارش خود مطابقت دهید. در صورتی که با سفارش شما مغایرت دارد، می‌توانید از تحویل گرفتن آن خودداری کنید.
2- بعد از دریافت بسته و باز کردن آن، اگر در محصول خریداری شده عیب یا نقصی وجود داشته باشد، می‌توانید آن را به فروشگاه برگردانید. در این مورد ما نیز موظفیم کالای معیوب را با کالای سالم تعویض و دوباره برایتان ارسال کنیم.
3- اگر بسته بندی محصول دچار ایراد باشد، باز هم این حق را دارید که آن را برگردانید. البته باید در حضور مامور پستی از سلامت ظاهری کالا و بسته‌بندی مطمئن شوید.
یکی از دلایل ما برای پرداخت امن شما در وب سایت Miarze، داشتن نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی است. همچنین داشتن قابلیت SSL برای سایت، این اطمینان را به شما می‌دهد که اطلاعات شما در نزد ما امانت می‌ماند و اجازه حضور شخص سوم به سایت را نمی‌دهیم.
پشتیبانی در دسترس
یکی از قوانین و مقررات سایت ما به پشتیبانی همه ساعته مرتبط است تا پاسخگوی سوالات، درخواست و نظرات شما باشیم. در صورتی که خرید شما با مشکل روبرو شود و یا قبل از ارسال سفارشات قصد تغییر محصول را داشته باشید، می‌توانید از طریق پشتیبانی با شماره 021-75116 تماس بگیرید.

۳. گارانتی و تعویض کالا:
محصولاتی که در وب سایت محصولات الکترونیکی می‌ارزه عرضه می‌شود، با گارانتی به مشتریان تحویل داده می‌شود. همچنین یکی از شرایط ما در این وب سایت تعویض کالاست. در اینحا ما کالاها را با ضمانت و همراه با بازگشت 7 روز بعد از خرید عرضه می‌کنیم. در صورتی که طی یک هفته از محصول خریداری شده رضایت نداشتید و یا محصول دچار نقص بودید، می‌توانید با کارشناسان می‌ارزه تماس بگیرید و محصول را ارجاع دهید. در ازای برگشت کالا، ما محصول مطمئن‌تر و مطابق با میل شما را ارسال می‌کنیم
.
۴. ضمانت اصالت کالا:
تضمین اصالت کالا یکی دیگر از قوانین و مقررات سایت Miarze برای ارائه خدمات به مشتریان است. ما در اینجا تلاش می‌کنیم تا محصولاتی باکیفیت و مرغوب را به دست مشتریان برسانیم. خودداری از فروش کالاهای تقلبی، فیک و غیراورجینال از جمله تلاش‌های ماست تا رضایت مشتریان خود را از دست ندهیم. در این رابطه می‌توانیم به ضمانتامه‌ای که همراه با کالاهای الکترونیکی برای مشتریان ارسال می‌شود، اشاره کنیم.

و در آخر ...

رعایت تمامی شرایط و قوانین وب سایت فروشگاهی به بهبود تعاملات و خرید و فروش دنیای آنلاین کمک زیادی می‌کند. توجه به این قوانین باعث رونق کسب و کارهای اینترنتی می‌شود و از سوی دیگر اعتماد کاربران برای خریدهای آنلاین را افزایش می‌دهد. از سوی دیگر وب‌سایت‌هایی که در زمینه عرضه محصولاتشان شفاف‌سازی می‌کنند و نسبت به قوانین و مقررات سایت متعهد هستند، اعتبار بیشتری دارند و مشتریانشان به مرور زمان افزایش می‌یابد. در می‌ارزه نیز با توجه به تمامی این قوانین و شرایط، ما خرید را برای مشتریان خود تسهیل کرده‌ایم.
با وجود کالاهایی که ضمانت دارند و پرداخت امن، می‌توانید به راحتی از وب سایت Miarze محصولات الکترونیکی مورد نیاز خود را تهیه کنید.